F1F1-0603-2R2M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0603-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1F1-0603-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1F1-0603-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0603-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 10A 16.5 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 16,5mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F1-0603-2R2M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
13A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 16,5mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)