F1F1-0603-1R0M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0603-1R0MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0603-1R0M
Opis
FIXED IND 1UH 15A 8 MOHM SMD
Szczegółowy opis
1 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 15 A Maks. 8mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1F1-0603-1R0M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
20A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 8mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)