F1F1-0603-100M
Numer produktu DigiKey
595-F1F1-0603-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1F1-0603-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1F1-0603-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1F1-0603-100M
Opis
FIXED IND 10UH 5A 80 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 5 A Maks. 80mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1F1-0603-100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
6A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 80mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Typ
Odlewane
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)