F1D1-060603W-2R2M
Numer produktu DigiKey
595-F1D1-060603W-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1D1-060603W-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1D1-060603W-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1D1-060603W-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 9.5A 15 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 9.5 A Maks. 15Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1D1-060603W-2R2M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
10A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 15Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,260" (7,00mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)