F1C2-151613W-100M
Numer produktu DigiKey
595-F1C2-151613W-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1C2-151613W-100M
Opis
FIXED IND 10UH 19A 7 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 19 A Maks. 7mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1C2-151613W-100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
24A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,654" x 0,610" (16,60mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)