F1C2-080808W-6R8M
Numer produktu DigiKey
595-F1C2-080808W-6R8MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1C2-080808W-6R8MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1C2-080808W-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1C2-080808W-6R8M
Opis
FIXED IND 6.8UH 8A 14.3 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 8 A Maks. 14,3mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1C2-080808W-6R8M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
12,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 14,3mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,335" (8,90mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)