F1C2-080808W-2R2M
Numer produktu DigiKey
595-F1C2-080808W-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F1C2-080808W-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 16A 4.3 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 16 A Maks. 4,3mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
F1C2-080808W-2R2M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
21A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,3mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,335" (8,90mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)