F1C1-201210-1R5M
Numer produktu DigiKey
595-F1C1-201210-1R5MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1C1-201210-1R5MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1C1-201210-1R5MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1C1-201210-1R5M
Opis
FIXED IND 1.5UH 2.6A 85 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.6 A Maks. 85mOhm 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1C1-201210-1R5M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
2,7A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 85mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0805
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)