F1B1-464615-2R2M
Numer produktu DigiKey
595-F1B1-464615-2R2MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1B1-464615-2R2MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1B1-464615-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1B1-464615-2R2M
Opis
FIXED IND 2.2UH 1.95A 108 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.95 A Maks. 108Ohm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1B1-464615-2R2M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 108Ohm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,181" x 0,181" (4,60mm x 4,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)