F1A2-383812-100M
Numer produktu DigiKey
595-F1A2-383812-100MTR-ND - Taśma i szpula (TR)
595-F1A2-383812-100MCT-ND - Taśma cięta (CT)
595-F1A2-383812-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
F1A2-383812-100M
Opis
FIXED IND 10UH 750MA 280 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 750 mA Maks. 280mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F1A2-383812-100M Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
650mA
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 280mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,150" (3,80mm x 3,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)