ECO-200-24
Numer produktu DigiKey
595-1791-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECO-200-24
Opis
PWR XFMR LAMINATED 200VA CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 200VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 12V, szeregowe 24V Wtórne Równoległe 16,6A, szeregowe 8,3A Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECO-200-24 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia pierwotne
Dwie wartości
Producent
Signal Transformer
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Seria
Odczep środkowy
Brak
Opakowanie
Skrzynka
Moc - maks.
200VA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ
Laminowany rdzeń
Styl zakończenia
Kostka zaciskowa
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Rozmiar / wymiar
90,00mm x 106,00mm (dł. x szer.)
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 12V, szeregowe 24V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
116,00mm
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 16,6A, szeregowe 8,3A