DRC-1018-682J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-1018-682J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-1018-682J-UL
Opis
FIXED IND 6.8MH 250MA 5.69 OHM
Szczegółowy opis
6.8 mH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 5,69Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Modele EDA/CAD
DRC-1018-682J-UL Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
260mA
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 5,69Ohm
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)