DRC-1018-470J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-1018-470J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-1018-470J-UL
Opis
FIXED IND 47UH 3A 35 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3 A Maks. 35mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-1018-470J-UL Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,2A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 35mOhm
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)