DRC-1018-330J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-1018-330J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-1018-330J-UL
Opis
FIXED IND 33UH 3.3A 32 MOHM TH
Szczegółowy opis
33 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.3 A Maks. 32mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Modele EDA/CAD
DRC-1018-330J-UL Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
3,8A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 32mOhm
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)