DRC-1018-221J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-1018-221J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-1018-221J-UL
Opis
FIXED IND 220UH 1.5A 162 MOHM TH
Szczegółowy opis
220 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 1.5 A Maks. 162mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Modele EDA/CAD
DRC-1018-221J-UL Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
1,5A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 162mOhm
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)