DRC-1018-103J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-1018-103J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-1018-103J-UL
Opis
FIXED IND 10MH 220MA 7.3 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 mH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 220 mA Maks. 7,3Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-1018-103J-UL Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
220mA
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 7,3Ohm
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,827" (21,00mm)