DRC-0810-180K-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0810-180K-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0810-180K-UL
Opis
FIXED IND 18UH 2.6A 39 MOHM TH
Szczegółowy opis
18 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 2.6 A Maks. 39mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 39mOhm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
12MHz
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)