DRC-0810-121J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0810-121J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0810-121J-UL
Opis
FIXED IND 120UH 800MA 220 MOHM
Szczegółowy opis
120 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 800 mA Maks. 220mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-0810-121J-UL Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 220mOhm
Prod.
Q przy częst.
30 przy 796kHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,2MHz
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)