DRC-0810-100K-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0810-100K-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0810-100K-UL
Opis
FIXED IND 10UH 3.2A 25 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 3.2 A Maks. 25Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 25Ohm
Prod.
Q przy częst.
50 przy 2,52MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
17MHz
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)