DRC-0608-101J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0608-101J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0608-101J-UL
Opis
FIXED IND 100UH 650MA 350 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 650 mA Maks. 350mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-0608-101J-UL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 350mOhm
Seria
Q przy częst.
20 przy 796kHz
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,295" (7,50mm)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)