DRC-0406-331J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0406-331J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0406-331J-UL
Opis
FIXED IND 330UH 250MA 2.2 OHM TH
Szczegółowy opis
330 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 250 mA Maks. 2,2Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Modele EDA/CAD
DRC-0406-331J-UL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,2Ohm
Seria
Q przy częst.
50 przy 796kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
2,2MHz
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)