DRC-0406-152J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0406-152J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0406-152J-UL
Opis
FIXED IND 1.5MH 120MA 13 OHM TH
Szczegółowy opis
1.5 mH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 120 mA Maks. 13Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Modele EDA/CAD
DRC-0406-152J-UL Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 13Ohm
Seria
Q przy częst.
80 przy 252kHz
Częstotliwość - rezonansu własnego
800kHz
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)