DRC-0406-151J-UL
Numer produktu DigiKey
595-DRC-0406-151J-UL-ND
Producent
Numer produktu producenta
DRC-0406-151J-UL
Opis
FIXED IND 150UH 350MA 1.3 OHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 1,3Ohm Promieniowe, cylinder pionowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DRC-0406-151J-UL Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,3Ohm
Seria
Q przy częst.
65 przy 796kHz
Opakowanie
Torba
Częstotliwość - rezonansu własnego
4,2MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
Promieniowe
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,217" (5,50mm)