A41-130-20
Numer produktu DigiKey
595-1286-ND
Producent
Numer produktu producenta
A41-130-20
Opis
PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Laminowany rdzeń 130VA Transformatory mocy 115V, 230V Pierwotne Równoległe 10V, szeregowe 20V Wtórne Równoległe 13A, szeregowe 6,5A Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
A41-130-20 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Uzwojenia wtórne
Dwie wartości
Producent
Signal Transformer
Odczep środkowy
Brak
Seria
Moc - maks.
130VA
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Lutowanie, szybkozłącze
Typ
Laminowany rdzeń
Rozmiar / wymiar
71,40mm x 76,20mm (dł. x szer.)
Napięcie - pierwotne
115V, 230V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
85,70mm
Napięcie - wtórne (pełne obciążenie)
Równoległe 10V, szeregowe 20V
Napięcie - izolacji
4000Vrms
Prąd - wyjściowy (maks.)
Równoległe 13A, szeregowe 6,5A