TANGO-24PA-RPSMA
Numer produktu DigiKey
1788-1007-ND
Producent
Numer produktu producenta
TANGO-24PA-RPSMA
Opis
RF TXRX MOD ISM>1GHZRPSMA SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz Moduły nadawczo odbiorcze RF 2,4GHz Antena niedołączona do zestawu, RP-SMA Montaż powierzchniowy
Kategoria
Moc - wyjściowa
20dBm
Prod.
Interfejsy szeregowe
SPI
Seria
Typ anteny
Antena niedołączona do zestawu, RP-SMA
Opakowanie
Zbiorcze
Wykorzystywany układ scalony / część
nRF24L01
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
1,8V - 3,6V
Programowane przez DigiKey
Niezweryfikowane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Standard/grupa RF
Ogólne pasmo przemysłowe, naukowe, medyczne (ISM) > 1GHz
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
2,4GHz