VG.ECI6340BK1.P63.1.5
Numer produktu DigiKey
3473-VG.ECI6340BK1.P63.1.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
VG.ECI6340BK1.P63.1.5
Opis
GEARMOTOR 800 RPM 24V PLANETARY
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Silnik prądu stałego Motoreduktor 800obr./min 24V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VG.ECI6340BK1.P63.1.5 Modele
Kategoria
Moment obrotowy - znamionowy (oz-in / mNm)
474,5 / 3350
Producent
Siemens
Rozmiar / wymiar
Okrągłe - średnica 2,480" (63,00mm)
Seria
Średnica - wału
0,591" (15,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - wału i łożyska
1,535" (39,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw otworów mocujących
2,047" (52,00mm)
Typ
Silnik prądu stałego
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów
Funkcja
Motoreduktor
Przełożenie redukcyjne
5
Napięcie - znamionowe
24V=
Temperatura robocza
0°C - 40°C