6XV18755SH50
Numer produktu DigiKey
3473-6XV18755SH50-ND
Producent
Numer produktu producenta
6XV18755SH50
Opis
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 16.4'
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny Typ F do typu F 196,9" (5,0m) 16,4'
Kategoria
Płeć 2. styku
Męskie
Producent
Siemens
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Opakowanie
Skrzynka
Długość
196,9" (5,0m) 16,4'
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
Typ F do typu F
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka typu N
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Męskie
Temperatura robocza
-30°C - 100°C