6SL32302YC240UF0
Numer produktu DigiKey
3473-6SL32302YC240UF0-ND
Producent
Numer produktu producenta
6SL32302YC240UF0
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 200 - 240V 37,8A 7500 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie - obciążenia
200 - 240V
Prąd - wyjściowy
37,8A
Seria
Moc - obciążenie
7500 W
Napięcie - zasilania
200 - 240V~
Temperatura robocza
-20°C - 45°C