6SL32203YE480UF0
Numer produktu DigiKey
3473-6SL32203YE480UF0-ND
Producent
Numer produktu producenta
6SL32203YE480UF0
Opis
G120X IP20 380...480V 132KW FSF
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Napęd o zmiennej częstotliwości 400 - 480V 338A 132000 W Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie - obciążenia
400 - 480V
Producent
Siemens
Prąd - wyjściowy
338A
Seria
Moc - obciążenie
132000 W
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
380 - 480V~
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-20°C - 45°C