3SU11530AB501FA0
Numer produktu DigiKey
3473-3SU11530AB501FA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3SU11530AB501FA0
Opis
ILLUMINATED PUSHBUTTON. BLUE
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe DPST-NO/NC Standardowe, podświetlane Montaż panelowy, przód
Modele EDA/CAD
3SU11530AB501FA0 Modele
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Prod.
Kolor - aktuator/kołpak
Niebieskie
Seria
Typ oświetlenia, kolor
LED, niebieskie
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie oświetlenia (nominalne)
110V~
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Stopień ochrony
IP66/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Typ
Standardowe, podświetlane
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,30mm
Obwód
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Okres trwałości mechanicznej
3000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
10A (~/=)
Okres trwałości elektrycznej
10000000 cykli
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
500 V