3SU11500AB203CA0
Numer produktu DigiKey
3473-3SU11500AB203CA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3SU11500AB203CA0
Opis
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPST-NC Standard Montaż panelowy, przód
Modele EDA/CAD
3SU11500AB203CA0 Modele
Kategoria
Napięcie znamionowe - prąd stały
500 V
Prod.
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Seria
Kolor - aktuator/kołpak
Czerwone
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Końcówka sprężynowa
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP66/IP67/IP69K - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Typ mocowania
Montaż panelowy, przód
Wymiary wycięcia w tablicy
Cylindryczne - śr. 22,30mm
Typ
Standard
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Obwód
Okres trwałości mechanicznej
10000000 cykli
Funkcja przełącznika
On-Mom
Okres trwałości elektrycznej
10000000 cykli
Prąd znamionowy (A)
10A (~/=)
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500 V