3SU11036AA401AA0
Numer produktu DigiKey
3473-3SU11036AA401AA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3SU11036AA401AA0
Opis
LED PNL IND GRN DIF 22MM SRW TER
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 110V Zacisk główkowy
Modele EDA/CAD
3SU11036AA401AA0 Modele
Kategoria
Napięcie
110V
Producent
Siemens
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,88" (22,30mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar soczewki
Śr. 22,00mm