3SU11036AA303AA0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Siemens
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Siemens
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 110V Końcówka sprężynowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3SU11036AA303AA0
Numer produktu DigiKey
3473-3SU11036AA303AA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3SU11036AA303AA0
Opis
LED PNL IND YLW DIF 22MM SRW TER
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
3SU11036AA303AA0 Modele
Kategoria
Napięcie
110V
Producent
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,88" (22,30mm)
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar soczewki
Śr. 22,00mm