3SE52120CC051CA0
Numer produktu DigiKey
3473-3SE52120CC051CA0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3SE52120CC051CA0
Opis
SWITCH LIMIT DPST 6A 120V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełącznik DPST-NO/NC Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Typ aktuatora
Okrągłe (popychacz kołka)
Producent
Siemens
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP66/IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Siła robocza
2039gf
Obwód
DPST-NO/NC
Okres trwałości mechanicznej
15000000 cykli
Funkcja przełącznika
On-Mom, Off-Mom
Okres trwałości elektrycznej
100000 cykli
Prąd znamionowy (A)
6A (~), 3A (=)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
120 V
Bazowy numer produktu
Napięcie znamionowe - prąd stały
24 V