3RT20351KB40
Numer produktu DigiKey
3473-3RT20351KB40-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RT20351KB40
Opis
CONTACTOR S2 40A 24VDC SCREW 1NO
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 60 A 24V= Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Kategoria
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Producent
Siemens
Funkcje
Styki pomocnicze
Seria
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Prąd cewki
895.8 mA
Napięcie cewki
24V=
Moc cewki
21,5W
Forma styku
SPST-NO (3 Form A)
Rezystancja cewki
26,8Ohm
Prąd znamionowy styku
60 A