3RQ30531SG30
Numer produktu DigiKey
3473-3RQ30531SG30-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RQ30531SG30
Opis
RELAY GEN PURP SPST 3A 110-230V
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 110 - 230V~/= Cewka Szyna DIN
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3RQ30531SG30 Modele
Kategoria
Obciążenie - maks. przełączanie
90W
Prod.
Typ cewki
Bez podtrzymania
Seria
Funkcje
Podświetlony wskaźnik
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Status części
Aktywny
Czas pracy
3 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
10 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Agencja zatwierdzająca
CCC, CSA, EAC, UL
Prąd znamionowy styku
3 A
Typ przekaźnika
Napięcie przełączania
30V= (maks.)