3RA61201EB32
Numer produktu DigiKey
3473-3RA61201EB32-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA61201EB32
Opis
DOL COMPACT STARTER 24VUC 8-32A
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika 24V~/= Zasilanie 32A 690V Obciążenie
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Siemens
Napięcie - obciążenia
690V
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - wyjściowy
32A
Status części
Aktywny
Moc - obciążenie
11000 W
Typ
Moduł
Napięcie - zasilania
24V~/=
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Typ mocowania
Szyna DIN
Typ sterowania
Rozrusznik silnika
Temperatura robocza
-20°C - 60°C