3RA23188XB301AP0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Siemens
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Siemens
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 6
Stycznik SPST-NO (3 Form A) 16 A 230V~ Cewka Podstawa montażowa, szyna DIN
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3RA23188XB301AP0
Numer produktu DigiKey
3473-3RA23188XB301AP0-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA23188XB301AP0
Opis
CONTACTOR REV S00 16A 230VAC SCR
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd znamionowy styku
16 A
Producent
Napięcie przełączania
690V~ (maks.)
Seria
Funkcje
Styki pomocnicze
Opakowanie
Skrzynka
Styl zakończenia
Zacisk główkowy
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Typ mocowania
Podstawa montażowa, szyna DIN
Napięcie wymuszenia działania
195,5V~
Napięcie cewki
230V~