3RA22201KF240BB4
Numer produktu DigiKey
3473-3RA22201KF240BB4-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA22201KF240BB4
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika, odwracalny 24V= Zasilanie 11,5A 690V Obciążenie
Modele EDA/CAD
3RA22201KF240BB4 Modele
Napięcie - obciążenia
690V
Seria
Prąd - wyjściowy
11,5A
Moc - obciążenie
7460 W
Napięcie - zasilania
24V=
Temperatura robocza
-20°C - 60°C