3RA22201JD240BB4
Numer produktu DigiKey
3473-3RA22201JD240BB4-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA22201JD240BB4
Opis
STARTER REV FB S0 7-10A 24VDC SC
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika, odwracalny 24V= Zasilanie 8,5A 690V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3RA22201JD240BB4 Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Siemens
Napięcie - obciążenia
690V
Seria
Prąd - wyjściowy
8,5A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
5590 W
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Typ
Moduł
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
-20°C - 60°C