3RA22201FF240BB4
Numer produktu DigiKey
3473-3RA22201FF240BB4-ND
Producent
Numer produktu producenta
3RA22201FF240BB4
Opis
LOAD FDR FUSE SW. REV OPER
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rozrusznik silnika, odwracalny 24V= Zasilanie 3,6A 690V Obciążenie
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3RA22201FF240BB4 Modele
Kategoria
Liczba silników
1
Producent
Siemens
Napięcie - obciążenia
690V
Seria
Prąd - wyjściowy
3,6A
Opakowanie
Skrzynka
Moc - obciążenie
2240 W
Status części
Aktywny
Napięcie - zasilania
24V=
Typ
Moduł
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ silnika
Silnik prądu zmiennego
Temperatura robocza
-20°C - 60°C