TEM96A-80-80-0.5
Numer produktu DigiKey
3153-TEM96A-80-80-0.5-ND
Producent
Numer produktu producenta
TEM96A-80-80-0.5
Opis
RF EMI ABSORB SHEET 3.15"X3.15"
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF EMI Arkusz pochłaniający - Żywica polimerowa Indukcyjny 3,150" (80,00mm) X 3,150" (80,00mm) X 0,020" (0,50mm)
Kategoria
Szerokość
3,150" (80,00mm)
Producent
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Grubość - całkowita
0,020" (0,50mm)
Opakowanie
Torba
Temperatura robocza
-60°C - 180°C
Status części
Aktywny
Klej
Indukcyjny
Typ
Arkusz pochłaniający
Materiał
Żywica polimerowa
Kształt
Pătrat
Trwałość magazynowa
120 mies.
Długość
3,150" (80,00mm)