SDCW2012-2-900TF
Numer produktu DigiKey
3442-SDCW2012-2-900TFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3442-SDCW2012-2-900TFCT-ND - Taśma cięta (CT)
3442-SDCW2012-2-900TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SDCW2012-2-900TF
Opis
CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 90 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDCW2012-2-900TF Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
330mA
Producent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
350mOhm
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
90 Ohms @ 100 MHz