GZ1005U121CTF
Numer produktu DigiKey
3442-GZ1005U121CTFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
3442-GZ1005U121CTFCT-ND - Taśma cięta (CT)
3442-GZ1005U121CTFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GZ1005U121CTF
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia sygnału FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 500mA 200mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
500mA
Producent
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
200mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Wysokość (maks.)
0,026" (0,65mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz