RB160M-60
Numer produktu DigiKey
5399-RB160M-60TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5399-RB160M-60CT-ND - Taśma cięta (CT)
5399-RB160M-60DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RB160M-60
Opis
60V INDEPENDENT TYPE 550MV@1A 1A
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 60 V 1A Montaż powierzchniowy SOD-123FL
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 60 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
40pF przy 10V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
60 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-123FL
Prąd - średni wyprostowany (Io)
1A
Temperatura robocza - złącze
150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
550 mV @ 1 A