MMBD3004S
Numer produktu DigiKey
5399-MMBD3004STR-ND - Taśma i szpula (TR)
5399-MMBD3004SCT-ND - Taśma cięta (CT)
5399-MMBD3004SDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MMBD3004S
Opis
1.25V@200MA 350V 225MA 50NS SOT-
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, połączenie szeregowe 300 V 225mA Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.25 V @ 200 mA
Producent
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Czas regeneracji wstecznej (trr)
50 ns
Status części
Aktywny
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 240 V
Konfiguracja diody
1 para, połączenie szeregowe
Temperatura robocza - złącze
-65°C - 150°C
Technologia
Standard
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
300 V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
225mA