BZX84C10
Numer produktu DigiKey
5399-BZX84C10TR-ND - Taśma i szpula (TR)
5399-BZX84C10CT-ND - Taśma cięta (CT)
5399-BZX84C10DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84C10
Opis
INDEPENDENT TYPE 300MW 9.4V~10.6
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 300 mW ±6% Montaż powierzchniowy SOT-23
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
20 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
200 nA @ 7 V
Seria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±6%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23
Moc - maks.
300 mW