2R090TA-5
Numer produktu DigiKey
5789-2R090TA-5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
2R090TA-5
Opis
GDT 90V 5KA 2 POLE TH 5.5*6MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ochronne iskierniki gazowe 90 V 5000A (5kA) ±20% 2 biegun Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd rozładowania impulsowego (8/20µs)
5000A (5kA)
Producent
Shenzhen Ruilongyuan Electronics Co.Ltd
Tolerancja
±20%
Seria
Liczba biegunów
2
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zakłócenie krótkotrwałe
Brak
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - stałe przeskoku iskry (nom.)
90 V