GP2Y0AF15X
Numer produktu DigiKey
1855-1054-ND
Producent
Numer produktu producenta
GP2Y0AF15X
Opis
SENSOR OPTICAL 1.5-15CM ANALOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czujniki optyczne 0,59" - 5,91" (1,5 - 15cm) 4 - analogowe wyjścia
Kategoria
Napięcie - zasilania
4,5V - 5,5V
Producent
SHARP/Socle Technology
Prąd - zasilania
30 mA
Opakowanie
Taca
Napięcie - wyjściowe różnicowe (typ.) przy odległości
2,6V przy 1.5 - 15cm
Status części
Aktywny
Napięcie - wyjściowe (typ.) przy odległości
400mV przy 15mA
Odległość wykrywania
0,59" - 5,91" (1,5 - 15cm)
Temperatura robocza
-10°C - 60°C