Ilustracja dla LS018B7DH02 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LS018B7DH02
Numer produktu DigiKey
425-LS018B7DH02-ND
Producent
Numer produktu producenta
LS018B7DH02
Opis
1.8" (203 X 303) 5V
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny TFT - monochromatyczny LVDS 15" (381,00mm) 320 x 240
Kategoria
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Producent
Sharp Microelectronics
Rozmiar ekranu po przekątnej
15" (381,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Obszar widzenia
58,80mm x 35,28mm (szer. x wys.)